Klinik Araştırma Projeleri için tasarlanan Olgu Formları ,Hasta Takip Projeleri,Hasta Bilgilendirme Projeleri,İzlem Çalışmaları ve İlaç çalışmalarına hizmet vermektedir.

Epikriz.com olarak hastalık veri yönetimi projelerine ek olarak dizayn ve veri yönetimi olarak daha geniş kapsamları olan e-CRF Modülümüzle sektörün öncü ve lider Klinik Araştırma ve İlaç Firmalarına hizmet sunmaktayız.

Firmaların istekleri doğrultusunda geliştirilecek bu projelere verinin denetlenmesi ve verinin güvenliğiyle ilgili daha yüksek teknolojilerin kullanıldığı zengin elektronik uygulamalarımızla hizmet sunmaktayız.

Elektronik ortamda sunduğumuz üst seviye teknolojik uygulamalar ve güvenlik çözümleriyle birlikte kağıt CRF’e göre maliyetleri çok aşağılara çekerek %100 validasyona sahip projeler hayata geçirmekteyiz.

 

Epikriz.com  e-CRF Modülü ;

ü  Olgu Formları,

ü  Hasta Takip Projeleri

ü  Hasta Bilgilendirme Projeleri,

ü  İzlem Çalışmaları

ü  İlaç çalışmaları vb.

projelerinize hizmet sunmaktadır.

e-CRF Projelerinde sunulan hizmetler ise;

ü  e-CRF hazırlanması, geliştirilmesi ve tasarlanması

ü  Yönetim paneli oluşturulması

ü  Veri Validasyonu

ü  Veri Raporlanması

ü  Özel Güvenlik Çözümleri ile Güvenli Klinik Uygulamalar

Sponsor isteklerine göre olgunlaşan e-CRF projelerimiz siz değerli firmalara İyi ve Güvenli Klinik uygulama tanımlarını içeren projeler sunar.

Ayrıca sunduğu elektronik çözümlerle kağıt CRF’in basım, dağıtım, takip  ve geri toplama gibi hem zaman  hem de maddi bakımdan sizleri zorlayan dezavantajlarından kurtarıp bütçesel anlamda da yarar sağlamaktayız.

Değer katan projelerde birlikte olmak dileğiyle.

Ana Sayfa     | epikriz.com    | Referanslar    |  İletişim   |  Gizlilik & Güvenlik   |   Sıkça Sorulan Sorular   |   Yeni Üyelik

 

© epikriz.com 2006 - 2022
Tüm hakları saklıdır.
Site içindeki hiçbir materyal kaynak gösterilse dahi izinsiz kullanılamaz.